إِنْ تُقْرِضُوا اللَّهَ قَرْضاً حَسَناً يُضاعِفْهُ لَکُمْ وَ يَغْفِرْ لَکُمْ وَ اللَّهُ شَکُورٌ حَليمٌ.        ( سوره تغابن آیه 17 )

اگر بخدا قرض نیکو دهید خدا برای شما چندین برابر گرداند و هم از گناه شما درگذرد و خدا بر شکر و احسان خلق نیکو پاداش دهنده و بر گناهشان بسیار بردبار است.آخرین اخبار صندوق رفاه اعضای هیات علمی
انتخاب مجدد سرکار خانم هما لاکانی به عنوان مدیر واحد قرض الحسنه
هیئت مدیره ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و دقت نظر همیشگی سرکار خانم هما لاکانی، مدیریت ایشان را بار دیگر به عنوان مسئول بخش قرض الحسنه در جلسه مورخ 96/06...


تقسیط کارمزد وام قرض الحسنه
هیئت مدیره در جلسه مورخ 96/06/06 مصوب نمود مبلغ کارمزد وام مدت دار (4 درصدر وام پرداختی)  به صورت تقسیط همراه با بازپرداخت وام دریافت شود.


ثبت تغییرات مصوبه هیئت مدیره مورخ 96/03/29
مصوبه مورخ 96/03/29 هیئت مدیره مبنی بر تعیین سمت اعضاء و دارندگان امضاهای مجاز در اداره ثبت شرکت ها به ثبت رسید بر اساس این مصوبه خانم دکتر مریم ربیعی...


اطلاعیه ها

 دعوت همکاران به ارائه پیشنهادات
با توجه به اعلام حمایت و آمادگی ریاست محترم دانشگاه برای پذیرش طرح ها و برنامه ها در چارچوب قوانین موجود که می تواند منجر به ارائه خدمات بیشتر به اعضای محترم هیئت علمی شود، از همکاران و اعضای محترم صندوق رفاه درخواست می شود پیشنهادات و نظرات خود را در خصوص موضوعات و روش های حمایت دانشگاه از صندوق رفاه در زمینه های مختلف فرهنگی، علمی، و اقتصادی به این صندوق ارائه فرمایند تا پیگیری های لازم صورت گیرد.
 تکمیل برگه عضویت در صندوق رفاه
بسمه تعالی
همکار محترم
با سلام
احتراماً، همچنانکه طی اطلاعیه ها و نامه های قبلی اعلام گردید، وضعیت اعضای صندوق رفاه مطابق اساسنامه و آئین نامه عضویت در حال ساماندهی می باشد. بر این اساس وضعیت مالی هر عضو از نظر پرداخت به صندوق رفاه، به هر عضو اعلام گردیده است و تاکنون برای 119 نفر که مدارک مربوطه را ارائه نموده اند «گواهی پرداخت حق عضویت» صادر گردیده است.
لذا چنانچه تاکنون نامه مذکور را دریافت و یا برگه عضویت در صندوق رفاه را تکمیل نکرده اید خواهشمند است جهت روشن شدن وضعیت پرداخت و عضویت با دفتر صندوق رفاه تماس حاصل فرمائید.
شماره تماس 2009 (خانم جعفری)
ساعت تماس 13-8

 زمان برگزاری مجمع عمومی عادی (نوبت دوم)
به اطلاع کلیه اعضای محترم «صندوق رفاه اعضای هیئت علمی دانشگاه الزهراء» می رساند به دلیل به حد نصاب نرسیدن مجمع عمومی عادی نوبت اول، مجمع عمومی عادی (نوبت دوم) در تاریخ 96/03/01 روز دوشنبه ساعت 11:45 الی 13 برگزار می شود. برای دریافت دعوت نامه و دستور جلسه به پیوست مراجعه کنید.
 راه اندازی کانال صندوق رفاه در تلگرام
به نام خدا
اعضای محترم صندوق رفاه اعضای هیئت علمی
با سلام
خرسندیم که به اطلاع شما عزیزان برسانیم، در راستای گسترش ارتباط و اطلاع رسانی به اعضا، کانال "صندوق رفاه اعضای هیئت علمی دانشگاه الزهرا" در فضای مجازی شبکه تلگرام راه اندازی شد. در این کانال می کوشیم تا اخبار، اطلاعات و دانستنی های مورد نیاز را در اختیار اعضای محترم قراردهیم و از نظرات و پیشنهادات آن ها برای انعکاس در کانال و بهره گیری سایر اعضا استفاده کنیم. این کانال می تواند وسیله ای موثر برای پیشرفت اهداف صندوق رفاه باشد.
یادآور می شود مطالب مندرج در کانال صرفا در چارچوب اهداف، برنامه ها و مسائل صندوق رفاه تهیه و ارائه خواهد شد.
در این فرصت از همه اعضای محترم صندوق رفاه تقاضا می شود شماره 09100468367 را در لیست مخاطبین تلفن همراه خود به نام اختصاری "صندوق رفاه" ثبت نمایند تا پیوند همه عزیزان با این کانال برقرار شود
همچنین می توانید از راه لینک srefah_alzahra@
پیوند خود را با کانال "صندوق رفاه" برقرار فرمایید.
پیشاپیش از همکاری شما در برقراری پیوند و راهنمایی دست اندر کاران این کانال سپاسگزاری میشود.
با تشکر-صندوق رفاه اعضای هیئت علمی
 برگه وکالت جهت مشارکت بیشتر اعضاء
جهت مشارکت بیشتر اعضاء برای شرکت در مجمع عمومی مورخ 96/02/18 از همکاران محترمی که نمی توانند در جلسه مجمع شرکت فرمایند، خواهشمند است برگه وکالت (پیوست) را تکمیل و در زمان برگزاری مجمع به مسئول جلسه تحویل فرمایند.
 تکمیل یا ارائه مدارک عضویت در صندوق رفاه
پیرو اطلاعیه قبلی و با توجه به ضرورت های قانونی، لازم است صورت اسامی اعضای صندوق رفاه و مدارک مربوطه تکمیل گردیده و کلیه فعالیت های قانونی و ثبتی صندوق به استناد این مدارک صورت گیرد.
لذا مجدداً و موکداً از اعضای محترم هیئت علمی عضو صندوق که موفق به تکمیل برگه عضویت صندوق رفاه و ارائه مدارک (رونوشت صفحه اول شناسنامه، رونوشت حکم کارگزینی، رونوشت پشت و روی کارت ملی) نشده اند تقاضا می شود در اولین فرصت و حداکثر تا تاریخ 96/02/13 اقدام و به دفتر صندوق رفاه مراجعه فرمایند.
 
 افزایش مبلغ و مدت بازپرداخت وام قرض الحسنه
بنا به مصوبه جلسه ی مورخ 95/12/22 هیئت مدیره صندوق رفاه، حداکثر مبلغ وام قرض الحسنه از 10میلیون تومان به 12 میلیون تومان و مدت بازپرداخت از 10 ماه به 12 ماه افزایش یافت. 
 زمان برگزاری مجمع عمومی عادی (نوبت اول)

به اطلاع کلیه اعضای محترم «صندوق رفاه اعضای هیئت علمی دانشگاه الزهراء» می رساند که مجمع عمومی عادی (نوبت اول) در تاریخ  96/02/18  روز دوشنبه  ساعت 11:45 الی 13:15 برگزار می شود. برای دریافت دعوت نامه و دستور جلسه به پیوست مراجعه کنید.

 آخرین زمان تمدید «گواهی پرداخت حق عضویت »
بسمه تعالی
همکاران محترم صندوق رفاه
با سلام و احترام
پیرو نامه و کاربرگ ارسالی به اعضای محترم در خصوص تعیین وضعیت سپرده پرداختی اعضای هیئت علمی به صندوق رفاه و هم چنین تعیین وضعیت عضویت در صندوق رفاه به اطلاع می رساند بر اساس مصوبه مورخ 95/10/05هیئت مدیره،آخرین فرصت تکمیل مدارک و ارسال کاربرگ عضویت به صندوق رفاه 95/10/30 می باشد نظر به این که اسامی اعضایی که مدارک را تکمیل و ارسال نموده اند پس از بررسی در هیئت مدیره به اداره ثبت شرکت ها برای عضویت در صندوق رفاه ارسال خواهد شد امکان تمدید این تاریخ در سال 95 میسر نخواهد بود.خواهشمند است همکاری لازم را مبذول فرمائید.
همچنین از همکارانی که کاربرگ عضویت را تکمیل نموده ولی مدارک مربوطه را ارائه نکرده اند نیز تقاضا می شود نسبت به تحویل مدارک تا تاریخ فوق الذکر اقدام فرمایند.
از تسریع در ارسال و تکمیل مدارک سپاسگزاری می شود.

ضمناً همکاران این صندوق پاسخگوی سؤالات احتمالی (شماره داخلی2009) می باشد.

                                                                                               

 دریافت برگه «گواهی پرداخت حق عضویت»

از کلیه اعضای محترم صندوق رفاه که تا تاریخ 95/09/30  کاربرگ عضویت در صندوق رفاه را تکمیل و مدارک لازم را به دفتر صندوق رفاه ارائه کرده اند درخواست می شود جهت دریافت برگه «گواهی پرداخت حق عضویت» خود به دفتر صندوق رفاه مراجعه فرمائید.

ساعت مراجعه 13-8:30

ضمناً، جهت هماهنگی می توانید با داخلی 2009 تماس حاصل فرمائید. 

 چگونگی صدور کارت شناسایی اعضای هیئت علمی بازنشسته

همکاران محترم بازنشسته

پیرو پیگیری  این صندوق برای صدور کارت شناسایی همکاران محترم بازنشسته، این درخواست بر اساس پاسخ سرپرست محترم امور اداری و پشتیبانی مورد موافقت قرار گرقت.

لذا همکاران محترم بازنشسته می توانند با ارائه مدارک زیر به حراست دانشگاه نسبت به دریافت کارت شناسایی اقدام کنند:

مدارک :

رونوشت حکم بازنشستگی

یک قطعه عکس 4*3 رنگی

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با واحد حراست به شماره 88041348-021 تماس حاصل فرمائید.

 «صدور گواهی پرداخت حق عضویت»

بسمه تعالی

در جلسه مورخ 95/08/22 هیئت مدیره صندوق رفاه اعضای هیئت علمی دانشگاه الزهراء مقرر گردید برای آن دسته از اعضای صندوق که کاربرگ عضویت را تکمیل و مدارک مورد نیاز را ارائه کرده اند، گواهی پرداخت حق عضویت صادر گردد.

ملاک تاریخ عضویت زمان پرداخت کامل حق عضویت تعیین گردید.

آنچه اعضاء باید بدانند
تماس با ما

خیابان شیخ بهایی شمالی، خیابان ده ونک،دانشگاه الزهرا، ساختمان خوارزمی، طبقه اول، صندوق رفاه اعضای هیات علمی دانشگاه الزهرا

تلفن ::88058910

دورنگار: 88058909

پست الکترونیک: s.refah@alzahra.ac.ir