إِنْ تُقْرِضُوا اللَّهَ قَرْضاً حَسَناً يُضاعِفْهُ لَکُمْ وَ يَغْفِرْ لَکُمْ وَ اللَّهُ شَکُورٌ حَليمٌ.        ( سوره تغابن آیه 17 )

اگر بخدا قرض نیکو دهید خدا برای شما چندین برابر گرداند و هم از گناه شما درگذرد و خدا بر شکر و احسان خلق نیکو پاداش دهنده و بر گناهشان بسیار بردبار است.آخرین اخبار صندوق رفاه اعضای هیات علمی
عرضه محصولات کشاورزی
در راستای ترویج سیاست های اقتصاد مقاومتی و تأمین مستقیم محصولات مصرفی همکاران از کشاورزان و روستائیان، عرضه سه محصول پر مصرف سالانه خانواده شامل چای ا...


مصوبه مجمع عمومی (نوبت دوم) مورخ 96/08/29
مجمع عمومی صندوق رفاه در تاریخ 96/08/29 (در نوبت دوم) در ساعت 11:45 با حضور اعضای صندوق برگزار شد. ابتدا هیأت رئیسه مجمع به شرح زیر تعیین شدند: ...


عدم رسمیت جلسه مجمع نوبت اول (96/08/15)
با سلام پیرو دعوت قبلی به همت تعداد زیادی از اعضای صندوق رفاه جلسه مجمع عمومی در نوبت اول 96/08/15 برگزار شد ولی به دلیل به حد نصاب نرسیدن تعداد حا...


اطلاعیه ها

 برگزاری دوره دوم آب درمانی ویژه بانوان اعضای هیئت علمی
بسمه تعالی
اطلاعیه مهم
نظر به استقبال بانوان هیئت علمی دانشگاه الزهرا از برگزاری اولین دوره آب درمانی خرسندیم که برگزاری دومین دوره را زیر نظر مربیان ورزشی مجرب، با همکاری دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی و اداره تربیت بدنی، طبق شرایط ذیل اعلام نمائیم:
نام دوره: آب درمانی و حرکات ورزشی در آب
زمان: روز های شنبه و دوشنبه ساعت 11:45 الی 12:45 تاریخ شروع: 96/10/30  تاریخ اتمام: 96/12/19
تعداد جلسات: 15 جلسه
محل برگزاری: استخر دانشگاه-واقع در ساختمان ابن سینا *
مبلغ قابل پرداخت به شرح زیر است
1. کسانی که در دوره اول شرکت کرده اند
اعضای صندوق رفاه: 120 هزار تومان سایر اعضا: 150 هزار تومان
2. کسانی که برای اولین بار شرکت می کنند
اعضای صندوق رفاه: 135 هزار تومان سایر اعضا: 165 هزار تومان (این مبلغ شامل صدور کارت بیمه فدراسیون پزشکی- ورزشی نیز می باشد)

زمان ثبت نام: همه روزه از ساعت 8 الی 13 تاریخ ثبت نام:96/10/16   الی 96/10/26                              

 محل ثبت نام: ساختمان خوارزمی- طبقه اول- دفتر صندوق رفاه اعضائ هیات علمی دانشگاه الزهرا

مدارک لازم: 
1. ارائه اصل فیش پرداختی به حساب شماره 0212198727000 نزد بانک صادرات به نام صندوق رفاه اعضای هیئت علمی یا ارائه اصل رسید پرداخت کارتی به شماره 6037691990109829 نزد بانک صادرات به نام صندوق رفاه اعضای هیئت علمی 
2. رونوشت کارت ملی و یک قطعه عکس 4×3 (برای کسانی که اولین بار در این دوره شرکت می کنند)
 اعضای شرکت کننده در مدت برگزاری دوره تحت پوشش بیمه فدراسیون پزشکی ورزشی هستند
 برگزاری دوره منوط به ثبت نام حداقل 10 نفر می باشد
 حداکثر ظرفیت برای ثبت نام 20 نفر است
برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر صندوق رفاه به شماره 88058910 یا شماره داخلی 2009 (خانم جعفری) از ساعت 8 الی 13 حاصل فرمائید.
با آرزوی تندرستی و شادابی 
صندوق رفاه اعضای هیئت علمی دانشگاه الزهراء
*در صورت ادامه تعمیرات و آماده نبودن استخر دانشگاه، تا زمان اتمام تعمیرات، دوره در استخر خوابگاه برگزار خواهد شد.
  آگهی دعوت مجمع عمومی فوق العاده (نوبت دوم)

بسمه تعالی

آگهی دعوت

مجمع عمومی فوق العاده (نوبت دوم)

از کلیه اعضای محترم « صندوق رفاه اعضای هیات علمی دانشگاه الزهراء(س)» دعوت می شود در جلسه مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم (به دلیل به حد نصاب نرسیدن مجمع نوبت اول) که روز دوشنبه 96/08/29 از ساعت 11:45 تا 12:45 تشکیل می شود، شرکت فرمایند.

 محل: دانشگاه الزهراء- ساختمان خوارزمی-  طبقه هفتم- سالن دکتر سیف.

دستور جلسه:

1.      تغییر و اصلاح نشانی و کدپستی صندوق رفاه.

2.      چگونگی پیگیری پرونده صندوق دانشوران براساس گزارش وکیل.

3.      گزارش فعالیت.

تذکر: اعضای حاضر می توانند وکالت حداکثر دو عضو دیگر را با ارائه برگه وکالت کتبی عهده دار شوند.
 فرم کالت مربوط به مجمع عمومی فوق العاده (نوبت دوم)
جهت مشارکت بیشتر اعضاء برای شرکت در مجمع عمومی فوق العاده مورخ 96/08/29 از همکاران محترمی که نمی توانند در جلسه مجمع شرکت فرمایند، خواهشمند است برگه وکالت(پیوست) را تکمیل و در زمان برگزاری مجمع به وسیله وکیل خود به مسئول جلسه تحویل فرمایند.
 برگه وکالت جهت مشارکت بیشتر اعضا
جهت مشارکت بیشتر اعضاء برای شرکت در مجمع عمومی فوق العاده مورخ 96/08/15 از همکاران محترمی که نمی توانند در جلسه مجمع شرکت فرمایند، خواهشمند است برگه وکالت(پیوست) را تکمیل و در زمان برگزاری مجمع به مسئول جلسه تحویل فرمایند.
 آگهی دعوت مجمع عمومی فوق العاده (نوبت اول)

بسمه تعالی

آگهی دعوت

مجمع عمومی فوق العاده (نوبت اول)

از کلیه اعضای محترم « صندوق رفاه اعضای هیات علمی دانشگاه الزهراء(س)» دعوت می شود در جلسه مجمع عمومی فوق العاده (نوبت اول) که روز دوشنبه 96/08/15 از ساعت 11:45 تا 12:45 تشکیل می شود، شرکت فرمایند.
محل: دانشگاه الزهراء- ساختمان خوارزمی- طبقه هفتم- سالن دکتر سیف.
دستور جلسه:
1. تغییر و اصلاح نشانی و کدپستی صندوق رفاه.
2. چگونگی پیگیری پرونده صندوق دانشوران براساس گزارش وکیل.

3. گزارش فعالیت.

تذکر: اعضای حاضر می توانند وکالت حداکثر دو عضو دیگر را با ارائه برگه وکالت کتبی عهده دار شوند.
هیات مدیره صندوق رفاه اعضای هیات علمی دانشگاه الزهراء
 زمان ثبت نام دوره آموزشی-تفریحی ویژه بانوان اعضای هیئت علمی

 نظر به انجام هماهنگی برای صدور کارت بیمه فدراسیون پزشکی-ورزشی، تاریخ ثبت نام برگزاری دوره آموزشی- تفریحی که بازه 96/07/24 الی 96/08/01 اعلام گردیده قابل تمدید نمی باشد. 

 دعوت همکاران به ارائه پیشنهادات
با توجه به اعلام حمایت و آمادگی ریاست محترم دانشگاه برای پذیرش طرح ها و برنامه ها در چارچوب قوانین موجود که می تواند منجر به ارائه خدمات بیشتر به اعضای محترم هیئت علمی شود، از همکاران و اعضای محترم صندوق رفاه درخواست می شود پیشنهادات و نظرات خود را در خصوص موضوعات و روش های حمایت دانشگاه از صندوق رفاه در زمینه های مختلف فرهنگی، علمی، و اقتصادی به این صندوق ارائه فرمایند تا پیگیری های لازم صورت گیرد.
 تکمیل برگه عضویت در صندوق رفاه
بسمه تعالی
همکار محترم
با سلام
احتراماً، همچنانکه طی اطلاعیه ها و نامه های قبلی اعلام گردید، وضعیت اعضای صندوق رفاه مطابق اساسنامه و آئین نامه عضویت در حال ساماندهی می باشد. بر این اساس وضعیت مالی هر عضو از نظر پرداخت به صندوق رفاه، به هر عضو اعلام گردیده است و تاکنون برای 119 نفر که مدارک مربوطه را ارائه نموده اند «گواهی پرداخت حق عضویت» صادر گردیده است.
لذا چنانچه تاکنون نامه مذکور را دریافت و یا برگه عضویت در صندوق رفاه را تکمیل نکرده اید خواهشمند است جهت روشن شدن وضعیت پرداخت و عضویت با دفتر صندوق رفاه تماس حاصل فرمائید.
شماره تماس 2009 (خانم جعفری)
ساعت تماس 13-8

 زمان برگزاری مجمع عمومی عادی (نوبت دوم)
به اطلاع کلیه اعضای محترم «صندوق رفاه اعضای هیئت علمی دانشگاه الزهراء» می رساند به دلیل به حد نصاب نرسیدن مجمع عمومی عادی نوبت اول، مجمع عمومی عادی (نوبت دوم) در تاریخ 96/03/01 روز دوشنبه ساعت 11:45 الی 13 برگزار می شود. برای دریافت دعوت نامه و دستور جلسه به پیوست مراجعه کنید.
 راه اندازی کانال صندوق رفاه در تلگرام
به نام خدا
اعضای محترم صندوق رفاه اعضای هیئت علمی
با سلام
خرسندیم که به اطلاع شما عزیزان برسانیم، در راستای گسترش ارتباط و اطلاع رسانی به اعضا، کانال "صندوق رفاه اعضای هیئت علمی دانشگاه الزهرا" در فضای مجازی شبکه تلگرام راه اندازی شد. در این کانال می کوشیم تا اخبار، اطلاعات و دانستنی های مورد نیاز را در اختیار اعضای محترم قراردهیم و از نظرات و پیشنهادات آن ها برای انعکاس در کانال و بهره گیری سایر اعضا استفاده کنیم. این کانال می تواند وسیله ای موثر برای پیشرفت اهداف صندوق رفاه باشد.
یادآور می شود مطالب مندرج در کانال صرفا در چارچوب اهداف، برنامه ها و مسائل صندوق رفاه تهیه و ارائه خواهد شد.
در این فرصت از همه اعضای محترم صندوق رفاه تقاضا می شود شماره 09100468367 را در لیست مخاطبین تلفن همراه خود به نام اختصاری "صندوق رفاه" ثبت نمایند تا پیوند همه عزیزان با این کانال برقرار شود
همچنین می توانید از راه لینک srefah_alzahra@
پیوند خود را با کانال "صندوق رفاه" برقرار فرمایید.
پیشاپیش از همکاری شما در برقراری پیوند و راهنمایی دست اندر کاران این کانال سپاسگزاری میشود.
با تشکر-صندوق رفاه اعضای هیئت علمی
 برگه وکالت جهت مشارکت بیشتر اعضاء
جهت مشارکت بیشتر اعضاء برای شرکت در مجمع عمومی مورخ 96/02/18 از همکاران محترمی که نمی توانند در جلسه مجمع شرکت فرمایند، خواهشمند است برگه وکالت (پیوست) را تکمیل و در زمان برگزاری مجمع به مسئول جلسه تحویل فرمایند.
 تکمیل یا ارائه مدارک عضویت در صندوق رفاه
پیرو اطلاعیه قبلی و با توجه به ضرورت های قانونی، لازم است صورت اسامی اعضای صندوق رفاه و مدارک مربوطه تکمیل گردیده و کلیه فعالیت های قانونی و ثبتی صندوق به استناد این مدارک صورت گیرد.
لذا مجدداً و موکداً از اعضای محترم هیئت علمی عضو صندوق که موفق به تکمیل برگه عضویت صندوق رفاه و ارائه مدارک (رونوشت صفحه اول شناسنامه، رونوشت حکم کارگزینی، رونوشت پشت و روی کارت ملی) نشده اند تقاضا می شود در اولین فرصت و حداکثر تا تاریخ 96/02/13 اقدام و به دفتر صندوق رفاه مراجعه فرمایند.
 
 افزایش مبلغ و مدت بازپرداخت وام قرض الحسنه
بنا به مصوبه جلسه ی مورخ 95/12/22 هیئت مدیره صندوق رفاه، حداکثر مبلغ وام قرض الحسنه از 10میلیون تومان به 12 میلیون تومان و مدت بازپرداخت از 10 ماه به 12 ماه افزایش یافت. 
 زمان برگزاری مجمع عمومی عادی (نوبت اول)

به اطلاع کلیه اعضای محترم «صندوق رفاه اعضای هیئت علمی دانشگاه الزهراء» می رساند که مجمع عمومی عادی (نوبت اول) در تاریخ  96/02/18  روز دوشنبه  ساعت 11:45 الی 13:15 برگزار می شود. برای دریافت دعوت نامه و دستور جلسه به پیوست مراجعه کنید.

 «صدور گواهی پرداخت حق عضویت»

بسمه تعالی

در جلسه مورخ 95/08/22 هیئت مدیره صندوق رفاه اعضای هیئت علمی دانشگاه الزهراء مقرر گردید برای آن دسته از اعضای صندوق که کاربرگ عضویت را تکمیل و مدارک مورد نیاز را ارائه کرده اند، گواهی پرداخت حق عضویت صادر گردد.

ملاک تاریخ عضویت زمان پرداخت کامل حق عضویت تعیین گردید.

آنچه اعضاء باید بدانند
تماس با ما

خیابان شیخ بهایی شمالی، خیابان ده ونک،دانشگاه الزهرا، ساختمان خوارزمی، طبقه اول، صندوق رفاه اعضای هیات علمی دانشگاه الزهرا

تلفن ::88058910

دورنگار: 88058909

پست الکترونیک: s.refah@alzahra.ac.ir